اپلیکیشن SKF Shelf | مشاهده، دانلود اطلاعات و بروشور محصولات SKF

چهار قدم حیاتی در زمینه تجزیه و تحلیل کارکرد صحیح دستگاه‌های صنعتی
ژانویه 28, 2021
هیتر بلبرینگ با قابلیت کنترل ترموستات
فوریه 1, 2021
SKF Shelf Logo

امروزه، اطلاعات و داده‌های بسیاری در فضای مجازی وجود دارد. داده‌ها در هر کجا که برویم در دسترس ما قرار دارند، اما چگونه می‌توانیم مطمئن باشیم که محتوایی که می‌خوانیم معتبر و به روز شده است؟ و چگونه می‌توانیم بدون اتلاف وقت پاسخی برای سؤالات تخصصی‌مان پیدا کنیم ؟

SKF با ارائه برنامه Shelf دسترسی فوری به کل اطلاعات مرتبط را فراهم کرده که شامل طیف گسترده ای از صنایع و اپلیکیشن‌های مورد نیاز است. تنها با زدن یک دکمه می‌توانید اسناد یا کل مجموعه اطلاعات مورد نیازتان، بروشورها و اطلاعات محصول را در برنامه Shelf شخصی خودتان دانلود کرده و آنها را با فایل‌های شخصی‌تان ترکیب کنید.

در این برنامه محتوا همیشه به روز می‌شود و با آپلود مطالب یا محتوای جدید نوتیفیکیشنی برایتان ارسال می‌شود. برنامه Shelf همه جا همراهتان خواهد بود، حتی وقتی آنلاین نیستید هم می‌توانید به اطلاعات جمع آوری شده دسترسی داشته باشید و وقتی دوباره آنلاین شدید می‌توانید محتوای منتخب را مستقیماً به اشتراک بگذارید.

به تازگی نسخه 3.3.4 Shelf راه اندازی شده- بهترین نسخه بروزرسانی شده تا به امروز. این نسخه جدید شامل گزینه‌های دانلود اضافه، تصاویر کوچک ارتقا یافته و گزینه کمکی جدید است. این برنامه به شما کمک می‌کند تا در وقت خود صرفه جویی کنید و طبق شرایط خاص کار خودتان عمل کنید. شما می‌توانید اطلاعات را با توجه به نحوه ساختاربندی موردنظرتان در برنامه سازماندهی کنید. Shelf هم اکنون برای iOS و اندروید در دسترس است. پس برنامه را بر روی گوشی هوشمندتان دانلود کنید تا به اطلاعات صنعتی شخصی‌تان دسترسی سریع داشته باشید.

دانلود برنامه ی SKF Shelf برای گوشی های اندرویدی

دانلود برنامه ی SKF Shelf برای گوشی های iOS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *