تشخیص اصالت بلبرینگ های NSK

افزایش سرمایه ‌گذاری شرکت SKF در مکزیک و آمریکا
آوریل 21, 2021
سه اشتباه رایج در بکارگیری روان کننده‌ها
آوریل 29, 2021
NSK Verify

یکی از مهم ترین نکاتی که در هنگام خرید برینگ ها باید به آن توجه داشته باشید، اصالت کالا است، اگر از بلبرینگ های فیک و تقلبی استفاده کنید، دو خطر بزرگ شما را تهدید می کند، 1. خرابی زودهنگام بلبرینگ و در نتیجه هزینه اضافی برای خرید بلبرینگ جدید و متوقف شدن تولید 2. آسیب دیدن جدی دستگاه شما بر اثر استفاده از بلبرینگ های تقلبی. ما در این مقاله برای شما به صورت کامل توضیح داده ایم که چطور میتوانید از اصالت محصولات NSK اطمینان حاصل نمایید، در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید.

برای تایید اصالت کالا های NSK میبایست از اپلیکیشنی به نام NSK Verify استفاده نمایید که در پایین توضیحات بیشتری در رابطه با این اپلیکیشن به شما خواهیم داد.

NSK Verify یک اپلیکیشن رایگان برای اندروید و iOS است که با استفاده از آن می توانید از اصالت کالا های خود اطمینان حاصل کنید.

بر روی جعبه های محصولات NSK بارکد خاصی وجود دارد که برای اسکن آن میبایست از اپلیکیشن NSK Verify یا اسکنر های دو بعدی استفاده نمایید. شایان به ذکر است تنها محصولاتی که کنار بارکد آن ها حرف N وجود دارد قابل اسکن با این اپلیکیشن هستند.

امکانات اپلیکیشن

  • دریافت اطلاعات کلی بلبرینگ

با استفاده از این اپلیکیشن می توانید اطلاعات دقیق هر بلبرینگ را مشاهده کنید. محتوای این اطلاعات یم شماره شناسایی منحصر به فرد، ابعاد دقیق، خطای runout بلبرینگ است. همچنین این اطلاعات با فرمت PDF و CSV قابل دریافت هستند که به کارخانه ها در ردیابی محصول و مدیریت بهتر می کند.

  • تایید اصالت کالا

با اسکن بارکدی که بر روی محصولات NSK است می توانید از اصالت کالا مطمعن شوید، تمامی بارکد با دیتابیس شرکت NSK تطبیق داده خواهند شد.

  • سفارش کالا سریع و آسان

بعد از اسکن بارکد به شما شماره فنی و اطلاعات دقیق بلبرینگ را نمایش میدهد، به همین علت تشخیص آن برای فروشندگان آسان تر است و سفارش محصول را ساده و سریع تر می کند.

  • نمایش مراکز فروش محلی و دفاتر فروش NSK

این اپلیکیشن به شما کمک می کنید تا بتوانید فروشندگان و دفاتر NSK را در اطراف خود پیدا کنید.

  • ویژگی های اضافی

به کمک این اپلیکیشن می توانید به اصلاعات و ابزاری نظیر اطلاعات محصول، کاتالوگ ها، دکتر بلبرینگ، ماشین حساب فنی و غیره مربوط به وب سایت NSK دسترسی پیدا کنید.

دانلود اپلیکیشن NSK Verify برای اندروید

دانلود اپلیکیشن NSK Verify برای iOS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *