رولبرینگ‌های مخروطی سری TRB

معرفی پولی کش هیدرولیک پیشرفته SKF
فوریه 22, 2021
چه تعداد برینگ در یک ماشین وجود دارد ?!
مارس 2, 2021

رولبرینگ‌های مخروطی در سخت‌ترین چالش‌های اجرایی به دادتان می‌رسند.

در دنیای صنعتی امروز، شما نیاز به راه حل‌هایی دارید برای برطرف کردن سخت‌ترین چالش‌ها و پاسخگویی به مطالبات بزرگتر دارید. راه حل‌ها و ابزارهایی که کارایی بیشتر و عملکرد ایمن‌تری داشته باشند و آنقدر قوی باشند که بتوانند با شرایط چالش برانگیز و محیط‌های پیچبده مقابله کنند. شما به یک رولبرینگ مخروطی نیاز دارید که بتواند بار زیادی را تحمل کند، یک برینگ بادوام و مطمئن که در برابر شرایط سخت و دشوار مقاومت کند.

ویژگی‌های رولبرینگ مخروطی

1. اصطکاک کم

غلطتک‌ها و سطح لبه‌های این محصول طوری طراحی شده که باعث تسهیل روانکاری و در نتیجه اصطکاک کمتر می‌شود. این امر همچنین باعث کاهش حرارت اصطکاک و فرسودگی خواهد شد. بعلاوه این برینگ‌ها سر و صدای کمتری هم تولید می‌کنند.

2. عمر طولانی

طراحی اولیه برجسته مسیر گردش ساچمه‌های برینگ، توزیع بار را در امتداد سطح تماس بهینه کرده و فشار را در انتهای غلتک‌های مخروطی کاهش می‌دهد، و باعث کاهش حساسیت به تراز نبودن و انحراف شفت می‌شود.

3. قابل تعویض و جدا شدن

رولبرینگ‌های مخروطی از هم جدا هستند و اجزایی با اندازه یکسان دارند که کاملاً قابل تعویض هستند. به عنوان مثال، اجزای رولبرینگ‌های مخروطی تک ردیفه براحتی جدا می‌شوند، یعنی مونتاژ حلقه داخلی با ساچمه و قفسه را می‌توان بصورت جداگانه از حلقه بیرونی انجام داد. این امر روال نصب، پیاده سازی و همچنین تعمیر و نگهداری را تسهیل می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *