NXA Ultimate محصول شرکت Acoem

برای گرم کردن بلبرینگ تا وزن 10 کیلو گرم از چه هیتر یا گرمکنی استفاده کنیم؟
مارس 26, 2023
Planox کلاچ ایمن برای درایوهای تحت فشار
ژوئن 15, 2023

نام محصول گویای همه چیز راجع به آن است! با NXA Ultimate قادر خواهید بود هر نوع زاویه ای را که باید از ماشین آلات خود پوشش دهید، امکان پذیر شود که شامل برنامه های تراز شافت و همچنین کاربردهای هندسی است.همانطور که از نام محصول مشخص است یک ابزار اندازه گیری نهایی است.

با ترکیبی از برنامه های کاربردی تراز شافت و هندسه، از شرایط عملکرد دستگاه خود محافظت می کنید.NXA Ultimate به شما کمک می کند تا بتوانید بررسی های تعمیر و نگهداری منظم یا نصب دستگاه های جدید را به سرانجام برسانید. به وسیله این ابزار قادر خواهید بود قبل از استارت دستگاه خود هر گونه ایراد کوچکی را متوجه شوید و پس از راه اندازی دستگاه وضعیت تراز را اندازه گیری کنید. از آنجایی که به وسیله این ابزار عملکرد دستگاه هماهنگ است، می توانید از عملکرد بهینه دستگاه خود اطمینان حاصل نمایید.

NXA Ultimate دارای عملکرد و قابلیت هایی است که در بسیاری از موارد اولین ها در صنعت را رقم می زند به عنوان مثال:آشکار سازی CCD با وضوح فوق العاده بالا. واحد های حسگر جدید با بلوتوث که دارای سطح آشکار ساز 30 میلی متری با لیزرهای خطی هستند. ویژگی OmniView™ که موقعیت کاربر و دستگاه را برای نشان دادن در صفحه نمایش از دید کاربر میسر می کند. به کمک ژیروسکوپ تعبیه شده در واحدهای حسگر، امکان ردیابی موقعیت سنسورها در جهت عمودی و افقی و شیب هنگام تراز بندی شافت را میسر می سازد.این عملکرد می تواند تراز شاف را در دستگاه هایی که به صورت عمودی نصب شده اند، را انجام دهد.در جایی که امکان چرخش شافت به صورت 180 درجه وجود ندارد. این ابزار مدیریت انرژی عالی دارد، شما می توانید با یک بار شارژ 10 ساعت از آن استفاده کنید.

سیستم هندسه مبتنی بر لیزر Acoem کاربر پسند می باشد به عنوان مثال: رابطه کاربری گرافیکی بصری و متحرک سه بعدی با نمادهای رنگی که شما را در طول فرآیند اندازه گیری و ترازبندی راهنمایی می کند. مقادیر زنده در طول اندازه گیری و تنظیم زنده هم زمان، در هر دو جهت عمودی و افقی(X وY)، در طول فرآیند تنظیم. نتایج اندازه گیری در وضوح میکرون نمایش داده می شود. ارزیابی پس از اندازه گیری به این معناست که می توانید نتایج اندازه گیری ذخیره شده را برای انتخاب بهترین مرجع پردازش کنید که موجب می شود تا حد امکان کمتر اصلاح شود.

این ابزار دارای گارانتی مادام العمر محدود شرکت Acoem می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *