سرمایه گذاری شرکت SKF بر روی تولید بلبرینگ های خودرو های الکتریکی در کشور چین

هوزینگ چیست ؟!
ژانویه 4, 2021
فولی کش سری TMMR شرکت SKF
ژانویه 11, 2021
Electric car

در سال های اخیر فروش ماشین های الکتریکی افزایش قابل توجهی داشته است و با توجه به تعهدات کشور ها در معاهده پاریس، پیش بینی می شود این روند در سال های آینده شتاب بیشتری خواهد گرفت. با افزایش گرایش تولید کنندگان خودرو به خودروهای برقی، تولید کنندگان قطعات خودرو نیز توجه ویژه ‌ای به نیازها و قطعات خودروهای برقی خواهند داشت. یکی از مهم ترین قطعات موجود در هر اتومبیلی از جمله خودروهای الکتریکی، بلبرینگ می ‌باشد.

تولید کنندگان ماشین های الکتریکی، تنها به یک تأمین ‌کننده بلبرینگ که بلبرینگ های مورد نظر آن‌ها را تأمین کند، احتیاج ندارند؛ بلکه آن‌ ها به یک زنجیره تأمین مطمئن و قابلیت‌های مهندسی برای تطبیق با نیازهای در حال تغییر خود نیز احتیاج دارند و شرکت SKF امیدوار است که بتواند در این حوزه‌ها، نظر تولید کنندگان خودروهای برقی را به خود جلب کند.

امروزه کشور چین، چه از نظر بازار مصرف و چه از نظر تولید، به یکی از قطب‌های اصلی خودروهای الکتریکی تبدیل شده است. بنابراین برای موفقیت در این حوزه، باید در چین به موفقیت رسید. به همین جهت طی دو سال گذشته، شرکت SKF اقدام به سرمایه ‌گذاری بیشتر در خط تولید بیرینگ‌های مناسب برای خودروهای برقی در کشور چین نموده و بخش تحقیق و توسعه جهانی خود در خصوص این بلبرینگ ها را نیز به چین منتقل کرده است. SKF امیدوار است که با افزایش سرمایه ‌گذاری در چین، موقعیت خود را به عنوان یکی از تأمین‌ کنندگان بلبرینگ خودروهای الکتریکی مستحکم نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *